LUUV prírodná kozmetika pre mamu a dieťa

“luuv-produkty”

Dávam si záležať na tom, akú kozmetiku používam. Udržateľnosť a ekológiu považujem za dôležitý aspekt mojej rodiny. A to je dôvod, prečo prírodná kozmetika a kozmetika pre vegánov má u mňa zelenú. LUUV je jednou zo značiek, ktorá vyhovuje nárokom o udržateľnosti a je šetrná k mojej citlivej pleti. Produkty tejto rodinnej estónskej značky obsahujú extrakty z cvikly, reďkovky a zemiakov. V ponuke MamaCare nájdeš voňavé detské pleťové mliečka, peny do kúpeľa aj šampóny. 

Ty si tiež určite nájdeš to svoje. Pleťové čistiace gély, hydratačné vegánske oleje, deodoranty a neodolateľné lesky na pery. Tu je niekoľko typov na produkty pre tvoju inšpiráciu. 

 

Prírodná kozmetika pre deti

Peny do kúpeľa od LUUV krásne voňajú po hruškách a vanilke.  Kúpanie s nimi je skvelou zábavou najmä pre tie najmenšie deti. Bylinky, ktoré sú súčasťou zloženia nedráždia pokožku a zanechávajú ju hebkú. Neobsahujú žiadne alergény a zloženie je čisto vegánske. 

V ponuke nájdeš aj vegánsky hruškový šampón pre detičky, ktorý neštípe v očiach a detské telové mlieko ideálne na masáž pred spaním. 

Nosnou substanciou telových mliek LUUV pre deti je kokosový olej, ktorý pokožku zanecháva hladkú a hebkú. Nedráždi a upokojuje. 

 

 

Prírodné deodoranty aj nielen pre vegánky

Pocit čistoty a sviežu vôňu ti po celý deň zabezpečia deodoranty LUUV. Je len na tebe, pre ktorý z nich sa rozhodneš. Obsahujú extrakty z byliniek, ktoré neutralizujú pach, neupchávajú póry a vyživujú pokožku. Ak máš extra citlivú pokožku s náchylnosťou na podráždenie tou správnou voľbou pre teba je Upokojujúci deodorant so sviežou vôňou kvetov. Nedráždi, nefarbí odev a neobsahuje nebezpečný hliník. DEOdorant LUUV Unisex je dokonca vhodný pre teba aj tvoju polovičku. Jeho neutrálnu vôňu si zamiloval dokonca aj môj manžel. 

 

Šetrná hygiena len pre ženy 

Intimna hygiena je aj v ženských kruhoch často tabu. Z mojich skúseností mnoho produktov, ktoré sľubujú šetrné ošetrenie pokožky mi jednoducho nesadne. A to napriek ich prírodnému zloženiu. Jemný umývací gel LUUV na intímne partie však jednoznačne odporúčam. Vďaka tomu, že zabezpečuje vyvážené PH ho môžeš používať na každodennú hygienu. Je prevenciou proti zapareninám a poradí si aj s nepríjemným začervenaním a pálením pokožky.

 

Vyživujúce lesky na pery

Odkedy som mama preferujem prirodzenosť aj čo sa týka mejkapu. Snažím sa byť vždy upravená, ale nechcem moju pleť zaťažovať agresívnymi kozmetickými prípravkami. Balzamy na pery LUUV sú vyživujúce a vhodné aj na popraskané a suché pery. Je to praktické najmä v zimnom období. Neobsahujú prídavky umelých prísad a farbív. Oceňujm, že po ich použití sú moje pery krásne lesklé a nelepia sa.