Prírodná kozmetika Olivie zo slnečného Grécka

““olive””

Prírodná kozmetika Olivie zo slnečného Grécka

Krásna, zdravá a pružná pokožka je pre mnohé ženy dôležitá. Sú šťastné ženy, ktoré majú ideálnu pokožku aj bez prípravkov, no ja patrím práve k tým, ktoré si vyšliapali dlhú cestu pravidelnej a cielenej starostlivosti. Moja pleť mi vždy dala najavo všetky kozmetické experimenty, a tak som už nejaký čas verná osvedčeným značkám a prírodnému zloženiu. Vyskúšala si už olivový olej na pleť? Je jednou zo základných zložiek, na ktoré moja pleť pozitívne reaguje. Objav spolu so mnou čaro prírodnej kozmetiky Olivie, ktorá vytvára harmóniu medzi gréckym organickým olivovým olejom, prírodnými zložkami a výťažkami stredomorských rastlín. Špeciálne receptúry z prírody otvárajú nový svet krásy, kde má miesto prirodzená starostlivosť, kompletná hydratácia a ochrana proti starnutiu pokožky.

 

 

Špeciálna receptúra pre ruky i nohy

Ruky sú najnamáhavejšou časťou nášho tela. Prezrádzajú náš skutočný vek, strácajú kolagén a elasticitu a pri nesprávnej hydratácii pokožka rúk starne rýchlejšie. Dopraj preto svojim rukám správnu starostlivosť a zdravý vzhľad. Ja som si obľúbila kombináciu oslieho mlieka a organického olivového oleja. Výživné zloženie oslieho mlieka sa zložením najviac blíži k materskému mlieku. Krém na ruky s oslím mliekom obsahuje rad výživných látok, minerálov a esenciálnych mastných kyselín, ktoré revitalizujú, vyživujú a hydratujú pokožku suchých rúk. Nájdeš ho špeciálne prispôsobený aj na pokožku nôh.

 

Vyhladené vrásky a mladší vzhľad

Ideálna kombinácia nielen pre ženy. Produkty Olive ťa skutočne očaria svojou jedinečnou receptúrou. Prípravky, ktoré kombinujú slimačí extrakt, kyselinu hyalurónovú a olivový olej sú jedným z najlepších prírodných riešení, ako uspieť v boji proti vráskam. Touto receptúrou sa pýši Obnovujúci slimačí krém na tvár, Očný krém so slimačím sekrétom i Sérum na tvár a krk, ktoré pleť viditeľne rozjasnia, hydratujú a oddialia proces starnutia. Tiež som sa chvíľu ostýchala pred týmto zázrakom z Grécka, no nakoniec zvíťazila predstava mladistvej a pružnej pleti. 

Aloe vera, právom označovaná ako “zázračná rastlina”, podporuje obnovu kolagénu, prinavracia mladistvý vzhľad, a dokonca je silným pomocníkom pri vyhladení vrások a zmiernení opuchu očí. No kvalitnú hydratáciu si zaslúži celé tvoje telo. Telové mlieko so 100 % Aloe Vera je obohatené o olivový a abesínsky olej a okrem toho, že skvelo hydratuje, udržiava moju pokožku zdravú a mladistvú.  

Prírodná kozmetika priamo zo slnečného Grécka si ma získala svojím organickým zložením. Obsahuje len tie zložky, ktoré sú pre pokožku ženy skutočne dôležité.