Náš team

Vitaj na stránke Mamacare!
 

Vitaj na stránke Mamacare!

 
 
Som Petra,

zakladateľka portálu Mamacare.Ako mama troch chlapcov viem, že:

"Mama potrebuje čas pre seba"

 

Tento blog s e-shopom som založila hlavne pre mamy, ale nie len pre ne. Mojim cieľom je ukázať mamám, že život s deťmi nemusí byť len neusporiadaný chaos, a že každá mama si vie nájsť čas pre seba. 

Ako podnikateľka a mama troch úžasných chlapcov (Martin, Maxim, Matias), viem, ako je niekedy s deťmi náročné zladiť svoj čas popri podnikaní a rodine a až priam nemožné si spomenúť počas dňa na seba...

Mojou prednosťou je vedieť si usporiadať a zadať úlohy podľa priorít a realizovať ich v logickom slede tak, aby som stíhala vo voľnom čase cvičiť, cestovať s rodinou a neustále sa posúvať vpred vo svojom osobnom rozvoji. 

Preto je mi cťou sa s tebou podeliť o svoje príbehy, inšpirácie a informácie založené na mojich dlhoročných skúsenostiach a skúsenostiach iných mám.

Byť mamou je divoká jazda. Verím, že si nájdeš na mojej stránke presne takú podporu, akú práve potrebuješ. Prečítaj si o rodičovstve, tehotenstve, živote, zdraví, kráse a ďalších veciach, ktoré ti pomôžu si nájsť čas pre seba. 

 

Team mamacare

Sme manažérky, redaktorky, spisovateľky, právničky, odborníčky na marketing a kreatívne duše, no v prvom rade sme ŽENY A MATKY, ktoré vidia svet cez farebnú optiku života a materstva vo všetkých ich krásnych a rozmanitých odtieňoch. Ani my nemáme presný návod, ako ma vyzerať dokonalé materstvo, ale čo určite vieme, že každá mama si potrebuje nájsť čas pre seba.

Veríme, že ťa budeme inšpirovať...

 
 
Gabika

Som manažérkou, priateľkou a predovšetkým ženou, ktorá tvorí a manažuje stránku Mamacare. Najdôležitejšie v živote sú pre mňa vzťahy s rodinou, s mojim partnerom a priateľmi. Medzi vzťahy, ktoré sú pre mňa dôležité sa dostali aj kolegyne a tiež viem, že sa do nich dostanete aj vy MAMY, naše čitateľky a zákazníčky. Preto chcem prejsť extra míľu aj pre vás a svojou marketingovou stratégiou vám prinášať svet, v ktorom si každá mama nájde chvíľku pre seba.

 
Zuzka

Som matka dvoch úžasných detí a v Mamacare pomáham rozvíjať koncept aj vďaka svojím skúsenostiam z materstva. S rodinou radi cestujeme a spoznávame rôzne nové miesta. Keď mám chvíľku voľného času pre seba, pustím sa do pečenia alebo relaxujem pri dobrej knihe s bylinkovým čajom v ruke. 

 
Milka

Mojou úlohou v Mamacare je vyhľadávať pre vás tie najlepšie a jedinečné produkty z celej Európy, ktoré si môžete nájsť na našom e-shope. Som mamou troch dcér, preto viem ako vzácny je čas vyhradený len pre seba. Keď si ho už ale nájdem, tak si rada zacvičím, alebo zájdem na túru a tiež rada trávim čas v kuchyni.