Mama potrebuje čas pre seba

Náš team

Vitaj na stránke Mamacare!

Mama potrebuje
čas pre seba

Spolu s mojim teamom kreatívnych žien a mám pracujeme na tom, aby sme ti ponúkli rady a tipy z nášho života a na vlastnej koži odskúšané prírodné produkty, ktoré ti dodajú energiu a pomôžu nájsť a vychutnať si čas len pre seba. Pretože, v prvom rade si žena!

A ako sa hovorí:

“Šťastná mama, šťastné dieťa, šťastná rodina.”

 
Čo všetko ponúka Mamacare?
 

E-shop

Blog

Care for
Mums


E-shop

Produkty, ktoré nájdeš v našom e-shope sú starostlivo vyberané s dôrazom na kvalitu a prírodné zloženie. Mnohé produkty sú vhodné aj pre vegánov. Produktom dôverujeme a väčšinu používame my, aj naše deti. Značky, ktoré nájdeš v e-shope sme objavili počas cestovania s rodinou po Európe a veľmi nás zaujalo ich zloženie, dizajn, vôňa a hlavne príjemný pocit po použití.

Spolu s mojim teamom sme založili aj vlastnú značku Mamacare, ktorá ti dodá energiu, zdravie a dobrú náladu v náročných materských povinnostiach i v bežných každodenných situáciách.

Nakupovať

Blog

Predstav si svet, v ktorom máš čas na svoje koníčky, vychutnávaš si teplú kávu a teplý obed, pozrieš si dobrý film bez toho, aby si pri ňom zaspala, či ťa niekto vyrušil a mnoho iného, na čo si len spomenieš. Prajeme si vytvoriť svet, v ktorom si všetky mamy nájdu čas pre seba. A práve preto sa zameriavame na témy, ktoré mamy najviac potrebujú riešiť.

Na našom blogu nájdeš aj témy, ako zvládnuť bežné každodenné činnosti čo najlepšie, spolu s deťmi. Písanie diktátov už nemusí byť nočnou morou detí, chystať večeru zvládne aj škôlkar a spoločné stolovanie dokáže spojiť celú rodinu. Pozri si triky, vďaka ktorým môžeš získať viac času pre seba. Ak si už zabudla, ako si užiť ušetrený čas, ponúkame ti témy, ktoré ťa naštartujú. Od knižných tipov pre rovoj a motiváciu až po samotný sebarozvoj. Dôležité je nájsť si čas pre seba v každodennom zhone povinností.

Prečítať

Care for mums

Care for Mums sme vytvorili ako reakciu na potreby žien. Rady a pomocnú ruku ti v Mamacare poskytnú aj fundovaní odborníci. Poradia ti aj v oblasti psychológie, práva, predpôrodnej prípravy či alternatívnej medicíny.

Objaviť