Neohodnotené

MAMACARE - Inšpiratívne karty ,,Tvorba lásky"

Inšpiratívne kartičky “ Tvorba lásky” sú praktickým nástrojom na podporu sebalásky, na podporu zdravého spojenia so svojím autentickým Ja a na objavenie seba samého. Motivačné karty tvoria balík s 31 jedinečne navrhnutými kartami na každý deň v mesiaci, z ktorých každá obsahuje originálny motivačný text. Inšpiratívne karty vám pomôžu nájsť vnútornú harmóniu a smerovať všetky svoje myšlienky na dosiahnutie plnohodnotného a zmysluplného života.

  • sada obsahuje 31 ks kariet
  • formát: 90 x 50 mm
Skladom
Kód: 439
Značka: Mamacare
15 € 15 € / 1 ks
Kategória: Pre mamičky

Karty povzbudzujúce sebadôveru uchovávajú v popredí vašej mysle rôzne povzbudzujúce argumenty, reflektujúce na väčšie i menšie výzvy vášho života. Praktická veľkosť kartičiek vám umožní mať svoj motivačný text stále so sebou a obrátiť sa na neho kedykoľvek. Každý deň si môžete vybrať náhodnú kartu do práce alebo kamkoľvek, kde by ste si chceli nájsť pár minút pre seba, oddýchnuť si a pripomenúť si dôležitosť vlastného bytia.

Balík obsahuje 31 kariet s motivačnými citátmi, ktoré vám pomôžu pracovať na zvýšení vašej sebadôvery a sebalásky. Každý deň v mesiaci si môžete vybrať jednu tematicky originálnu kartu, ktorá vás povzbudí a nasmeruje na správnu cestu pozitívnych návykov. Motivačné kartičky sú skvelým sebarozvíjajúcim darčekom pre rodinu, priateľov alebo pre vás samých. Darujte si pokoj. Darujte si šťastie, pozitivitu a duševné zdravie, pretože sebadôvera nie je samozrejmosťou: je to vlastnosť, ktorú môžete získať a na ktorej môžete pracovať aj vďaka pomôcke, ktorú vám Mamacare práve prináša.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: