Neohodnotené

ADIRI - Dojčenská fľaša MD+ Nurser, 118 ml

Dojčenská fľaša MD+ Nurser od Adiri ponúka riešenie ako podať bábätku kompletnú dávku lieku bez trápenia. Unikátny dvojkomorový cumlík s podaním lieku pomôže a naviac bábätko na pocit nerozozná rozdiel od prirodzeného dojčenia. Tvar a hebký dizajn cumlíka evokujú materský prsník. To posúva Adiri MD+ Nurser na pozíciu jednotky na trhu. 

  • vyrobená z plastu bez BPA a 100 % lekárskeho silikónu
  • cumlík imitujúci bradavku – hebký na dotyk
  • vzduchový ventil – predchádza kolike, plynatosti a slintaniu
  • ​výhrevný disk – chráni fľašu pri opakovanom zohrievaní
  • jednoduché umývanie vďaka rozoberateľným častiam 
  • ideálne pre bábätká do 18 mesiacov
Skladom
Kód: 340
Značka: Adiri
21 €
Kategória: Kojenecké fľaše

Adiri prináša chytré riešenie na otázky o tom, ako podať liek bábätku bez trápenia a bezpečne v plnej dávke: Dvojkomorový cumlík. Ten udrží mlieko a liek oddelene až dovtedy, kým sa nedostane k ústam dieťatka. Dokonca fľašu použijete poľahky aj v tme. Naviac jecumeľ inšpirovaný tým najvzácnejším - mamou. Bol vytvorený ako verná imitácia bradavky. To ocenia aj oteckovia nútení suplovať úlohu mamičiek pri kŕmení. S dojčenskou fľašou Adiri MD+ pôjde kŕmenie bez starostí. 

Prispôsobivý cumlík sa stane obľúbeným pre jeho jednoduché zasúvanie a plynulý prechod od mamy k dojčenskej fľaši. Jedinečný cumlík spoľahlivo spolupracuje s patentovaným ventilom, ktorý ventiluje vzduch zo spodnej časti fľaše. Dieťatko si tak vychutná nápoj bez vzduchu, ktorý môže spôsobiť koliku, plynatosť či slintanie.

Pred prvým a každým ďalším použitím fľašu Adiri a jej jednotlivé diely dôkladne umyte a potom sterilizujte. Dlhšie vyváranie alebo tvrdá voda môžu spôsobiť vznik usadenín. Pred použitím fľašu s cumlíkom skontrolujte. Odborníci a lekári odporúčajú sterilizovať pomôcky na kŕmenie počas prvého roka života dieťatka.

Plast bez BPA, 100 % lekársky silikón

 

Objem: 118 ml

Pôvod: Vyrobené v Kanade

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: