Neohodnotené

ADIRI - Dojčenská fľaša PINK - od 0-3 mesiacov, 163 ml

Dojčenská fľaša Adiri NxGen Nurser funguje presne ako prsník, preto je prechod na fľašu od mamy úplne jednoduchý a plynulý. Tvar cumlíka imitujúceho prsník a jeho hebkosť si váš drobec určite zamiluje. 

  • vyniká štýlovým a funkčným dizajnom
  • odstraňuje problémy s kolikou, plynatosťou a slintaním
  • výhrevný disk chráni pri zahrievaní
  • má novorodenecký prietok
  • je ideálny pre bábätko vo veku 0-3 mesiace
Skladom
Kód: 319
Značka: Adiri
12,50 € 12,50 € / 1 ks
Kategória: Kojenecké fľaše

Jedinečný cumlík, inšpirovaný tým najvzácnejším - mamou, sa stane obľúbeným pre jeho jednoduché zasúvanie a zároveň hladký prechod dojčaťa od mamy k dojčenskej fľaši. Cumlík spoľahlivo pracuje s patentovaným ventilom, ktorý ventiluje vzduch zo spodnej časti fľaše. Bábätko si tak vychutná mlieko bez vzduchu, ktorý môže spôsobiť koliku, plynatosť či slintanie. Dômyselný výhrevný disk chráni fľašu pri opakovanom zahrievaní, čím znižuje riziko poškodenia. Samozrejmosťou je ochranné hygienické viečko proti presakovaniu

Adiri pečatí moderný dizajn, ktorý v spojení s praktickými vychytávkami fľaše uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších mamičiek. Na výber máte Adiri NxGen Nurser až v dvoch farbách. Pri kŕmení s Adiri si pomocou dvoch vymeniteľných cumlíkov vyberiete akou rýchlosťou má mliečko plynúť. Dieťatko tak dostane vždy to správne množstvo mlieka.  

Pred prvým a každým ďalším použitím fľašu Adiri a jej jednotlivé diely dôkladne umyte a potom sterilizujte. Dlhšie vyváranie alebo tvrdá voda môžu spôsobiť vznik usadenín. Pred použitím fľašu s cumlíkom skontrolujte. Odborníci a lekári odporúčajú sterilizovať pomôcky na kŕmenie počas prvého roka života dieťatka.

Plast bez BPA, 100 % lekársky silikón

 

Objem: 163 ml

Pôvod: Vyrobené v Kanade

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: