Care for Mums - testovacia nova

gurnikova

V Mamacare zoznamujem ženy s ajurvédou, starobylou náukou o zdravom a šťastnom živote. Som totiž presvedčená o tom, že len zdravá a spokojná žena má dostatok energie na uskutočnenie všetkých svojich snov a ambícii. A svoje sny a ambície si chcú plniť i mamy. O tom niečo viem, sama som mamou dvoch malých detí a práve ajurvéda mi pomáha do môjho života vnášať rovnováhu. Preto vám poskytujem moje tipy a návody, ako žiť vďaka ajurvéde zdravý, šťastný a plnohodnotný život. Propagujem myšlienku, že "jednoduché veci konané konzistentne nás menia" a na nej je založený i môj projekt Ajurvéda Online - Ajurvéda pre moderné ženy. 

 

O mne Moje služby

 

Ajurvéda - zdravie, ktoré sa rodí v kuchyni

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Otázky a odpovede

Naozaj produkty Active XY fungujú?
Keďže dômyselný výber ingrediencií použitých vo výživových doplnkoch je presne šitý na podporu konkrétneho problému, produkty z radu Active XY fungujú tak ako sa od nich očakáva. Použitý výber bylinných zmesí obsiahnutých vo výživových doplnkoch zodpovedá cieleným účinkom, ktoré sú založené aj na rokmi overeného pôsobenia jednotlivých bylinných zložiek.
Ako dlho môžem očakávať účinky?
To, ako dlho Active XY funguje v tele je veľmi individuálne. Rovnako, ako aj nástup očakávaných účinkov. Doporučujeme preto dodržiavať odporúčaný čas a množstvo dávkovania lieku s ohľadom na možnosť, že nástup účinkov môže byť mierne oneskorený. V spojitosti s užívaním výživového doplnku doposiaľ neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky.
Naozaj sú produkty SIRUPO prírodné a pre organizmus bezpečné?
Produkty SIRUPO deklarujú známe prírodné zloženie formulované na základe koncentrovaných výťažkov a extraktov z tradičných bylinných zmesí a dôležitých aminokyselín, prirodzených pre ľudský organizmus. Ak máte pochybnosti, pozorne si preštudujte zloženie výživových doplnkov a ubezpečte sa, že netrpíte alergiou alebo intoleranciou na niektorú z látok obsiahnutých v jeho zložení.
Kedy by som nemal užívať produkty Active XY Rapid a Long+?
Výživové doplnky Active XY nie sú viazané na lekársky predpis. Nie sú vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky neužívajte, ak ste prekonali cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak sa liečite na nízky krvný tlak, užívate lieky na riedenie krvi, prípadne máte iné ochorenia.

Pre dosiahnutie maximálneho účinku lieku je potrebné vyhnúť sa aj nadmernej konzumácii alkoholických nápojov pred pohlavným stykom, ktoré by mohli jeho pôsobenie zmariť.

Záznamy neboli nájdené...