1 hodnotenie

ALMARA SOAP - Relaxačná soľ do kúpeľa TIME TO RELAX, 450 g

Ponorte sa do relaxačnej vane plnej zdravých prírodných ingrediencií. Time To Relax- relaxačná soľ do kúpeľa uvoľňuje myseľ a zároveň čistí a upokojuje pokožku. Dosiahnete okamžitú relaxáciu a zároveň odhalíte jemnejšiu a hladšiu pokožku so zdravým leskom.

  • pomáha celkovému uvoľneniu
  • upokojuje myseľ
  • bohatá na minerály
  • vysoký podiel rastlinných olejov
  • prírodné zloženie, ekologický sklenený obal
  • vegánsky produkt
Skladom
Kód: 70
Značka: ALMARASOAP
13,40 €
Kategória: Sprcha a kúpeľ

Time To Relax- relaxačná soľ do kúpeľa je formulovaná tak, aby revitalizovala a čistila pokožku celého tela a zároveň poskytla aromatický a rozmaznávajúci kúpeľ. Táto luxusná kúpeľová soľ je tvorená epsomskou soľou, ktorá je známa pre svoje upokojujúce účinky a  prispieva k celkovému uvoľneniu. To oceníte hlavne po náročnom dni, kedy potrebujete načerpať nové sily. Relaxačná soľ ďalej obsahuje morskú soľ a hrubú himalájsku soľ. Pridaná zmes byliniek slezu, nechtíka, levandule a ruže vodu prirodzene zafarbia do modra pre ešte intenzívnejší pocit relaxácie. 

Táto relaxačná terapeutická zmes plná solí bohatých na minerály a esenciálnych olejov, hĺbkovo vyživuje pokožku a zároveň upokojuje telo a myseľ. Úplne prírodné vegánske zloženie relaxačnej soli do kúpeľa obsahuje vysoký podiel rastlinných olejov – slnečnicového a mandľového, ktoré zabraňujú vysušovaniu pokožky počas kúpeľa.

S aromatickou upokojujúcou vôňou byliniek a esenciálnych olejov levandule, eukalyptu a litsey cubeby pochádzajúcich z prírody, sa počas kúpeľa budete cítiť pohodlne a uvoľnene.

Do teplej vody pridajte 2 - 3 lyžice zmesi a relaxujte minimálne 10 - 15 minút. Na navodenie príjemnej atmosféry zapáľte sviečky a uvoľnite sa. 

Maris Sal, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Helianthus annuus Seed Oil, Prunus amygdalus dulcis Oil, Lavandula angustifolia Flower, Calendula officinalis Flower, Malva sylvestris Flower, Rosa damascena Flower, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Lavandula angustifolia Oil, Litsea cubeba Fruit Oil, Citral, Linalool, Limonene, Geraniol

 

Hmotnosť/objem: 450 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: