Neohodnotené

ALMARA SOAP - Relaxačná soľ do kúpeľa SWEET DREAMS, 450 g

Ponorte sa do relaxu a nerušene sa uvoľnite s relaxačnou soľou do kúpeľa s kvetmi levandule a slezu. Levanduľový esenciálny olej sa postará o noc zbavenú starostí a stresu. Nechajte pôsobiť blahodarnú soľnú zmes spolu s teplou vodou, aby prenikla do hĺbky pórov pokožky a prirodzene ju vyživila, vyhladila a hydratovala.

  • ručne vyrobená z morskej a epsomskej soli
  • vyrobená zo 100% čistých esenciálnych olejov
  • bez syntetických látok a toxických chemikálií
  • bohatá na horčík a prírodné minerály
  • upokojuje a uvoľňuje napätie
  • ponúka výhody aromaterapie
Skladom
Kód: 64
Značka: ALMARASOAP
13,40 €
Kategória: Sprcha a kúpeľ

Prírodná Relaxačná levanduľová soľ do kúpeľa Sweet Dreams poskytuje uvoľnenie, relaxáciu a pomáha navodiť myseľ na pokojný spánok. Zmes morskej soli, epsomskej soli a zvláčňujúcich rastlinných olejov sa starostlivo stará o hĺbkovú výživu a hydratáciu pokožky.

Dominujúca príjemne kvetinová aromatická vôňa zo 100 % esenciálneho oleja z levandule a slezového kvetu premení každý kúpeľ na okamih hlbokej relaxácie a uvoľnenia. Kúpeľová soľ neobsahuje parabény, minerálne oleje a nebola testovaná na zvieratách. Sklenený ekologický obal nezaťažuje životné prostredie a je možné ho opakovane použiť.

Do teplej vody pridajte 2 - 3 lyžice zmesi a relaxujte minimálne 10 - 15 minút. Na navodenie príjemnej atmosféry zapáľte sviečky a uvoľnite sa.  

Maris Sal, Magnesium Sulfate, Helianthus Annuus Seed Oil, Malva sylvestris Flower, Lavandula angustifolia Flower, Lavandula angustifolia Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Linalool

 

Hmotnosť/objem: 450 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: