Neohodnotené

SPOOŽVA - Regular špongia

Špongie z huby z Jadranského mora sú známe svojou hodvábne jemnou textúrou a nekompromisnou kvalitou už od staroveku, ako symbol kúpeľného luxusu žien. Morské huby Euspongia officinalis sa z morského dna zbierajú tradičnou ručnou metódou, jemne sa čistia a spracovávajú. 

  • extra jemný peeling 
  • hĺbkové čistenie
  • antibakteriálny a antiseptický účinok
  • zdravá a hydratovaná pokožka
  • ideálne pre detskú pokožku
Skladom
Kód: 112
Značka: Spoožva
15,50 €

Spoožva je prémiovou voľbou spomedzi dostupných umývacích špongií šetrných aj k tej najcitlivejšej a jemnej pokožke. Jemné póry špongie sú prirodzeným zdrojom tvorby peny, vďaka ktorej je pokožka pri umývaní ešte viac rozmaznávaná. 

Špongia Spoožva prešla ekologickú cestu z adriatického morského dna, aby priniesla výhody organickej starostlivosti pre každodennú očistu pokožky každého veku. Z ekologicky udržateľného zberu tradične putuje do kúpeľní žien už viac ako štyri storočia. Okrem jemnej štruktúry sa špongia vyznačuje antibakteriálnymi a antiseptickými vlastnosťami. Vysoký obsah jódu zabezpečuje, že sa v špongii nehromadia nečistoty, čo zaručuje aj jej hypoalergénny účinok a schopnosť udržiavať pokožku prirodzene čistú a zdravú. 

Po použití dôkladne opláchnite v teplej vode a nechajte na suchom mieste.

100% Euspongia officinalis 

 

Pôvod: Chorvátsko Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: