Neohodnotené

SPOOŽVA - Deluxe špongia

Špongie z huby z Jadranského mora sú známe svojou hodvábne jemnou textúrou a nekompromisnou kvalitou už od staroveku, ako symbol kúpeľného luxusu žien. Štruktúra pórov špongií Spoožva je prirodzene zamatovo jemná a samotnou prírodou nadizajnovaná tak, aby dokonale vyhovela pokožke, vrátane tej citlivej. Morské huby Euspongia officinalis sa z morského dna zbierajú tradičnou ručnou metódou, jemne sa čistia a spracovávajú.

  • vhodná do kúpeľa, sprchy alebo aj ako dekorácia
  • extra jemný peeling
  • s obsahom vysokej koncentrácie jódu
  • antiseptické a hypoalergénne účinky
  • vhodná na citlivú detskú pokožku
Skladom
Kód: 115
Značka: Spoožva
19 €

Morská špongia Spoožva s obsahom morských minerálov a prírodných enzýmov pôsobí blahodarne aj na citlivú pokožku so sklonom k ​​alergiám a podráždeniu alebo na jemnú detskú pokožku. Je určená na umývanie, jemný peeling, masáž a poslúži aj ako vkusná dekorácia kúpeľne.

Morské špongie Spoožva boli s najväčšou úctou k biotopu morského dna zbierané ručne a v záujme ochrany životného prostredia. Prinášajú mnohé výhody organickej kvality pre starostlivosť o telo a pleť. Majú výrazné antibakteriálne a antiseptické vlastnosti. Vysoký obsah jódu zabezpečuje, že sa v špongii nehromadia nečistoty, čo zaručuje aj jej hypoalergénny účinok a schopnosť udržiavať pokožku prirodzene zdravú a hydratovanú. 

Po použití dôkladne opláchnite v teplej vode a nechajte na suchom mieste.

100% Euspongia officinalis 

 

Pôvod: Chorvátsko 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: