Neohodnotené

SPOOŽVA - Beauty špongia

Jadranské morské špongie sú známe extra jemnou textúrou a kvalitou ako symbol kúpeľného luxusu moderných žien. Štruktúra pórov morských špongií Spoožva je prirodzene zamatovo jemná a samotnou prírodou nadizajnovaná tak, aby dokonale vyhovela všetkým typom ženskej pleti. Morské huby Euspongia officinalis sa z morského dna zbierajú tradičnou ručnou metódou, jemne sa čistia a spracovávajú.

  • ideálna na nanášanie make-upu a na odličovanie
  • s obsahom vysokej koncentrácie jódu 
  • antiseptické a antibakteriálne účinky
  • prirodzená starostlivosť o pleť 
  • zdravá a hydratovaná pokožka
Skladom
Kód: 118
Značka: Spoožva
12 €

Špongia Spoožva je vďaka svojim vlastnostiam a šikovným rozmerom ideálna na nanášanie alebo odstraňovanie make-upu, hĺbkový peeling či masáž tváre, ako aj iné kozmetické procedúry. Je prémiovou voľbou a najlepšou ekologickou alternatívou k umelým špongiám.

Morské špongie Spoožva boli s najväčšou úctou k biotopu morského dna zbierané ručne a v záujme ochrany životného prostredia. Ženám prinášajú mnohé výhody organickej kvality pre každodennú starostlivosť o pleť. Či už ide o čistenie alebo skrášľovanie, ženy nepochybne ocenia jej jemnosť ako aj výrazné antibakteriálne a antiseptické vlastnosti. Vysoký obsah jódu zabezpečuje, že sa v špongii nehromadia nečistoty, čo zaručuje aj jej hypoalergénny účinok a schopnosť udržiavať pokožku prirodzene čistú a zdravú.

Po použití dôkladne opláchnite v teplej vode a nechajte na suchom mieste.

100% Euspongia officinalis 

 

Pôvod: Chorvátsko 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: