Neohodnotené

MAMACARE - Vegan Box

Objavovanie toho najlepšieho z vegánskych produktov môže byť s Vegan Boxom omnoho jednoduchšie. Vegan Box je skvelou príležitosťou spoznať mix nových chutí, ohľaduplných k prírode i zdraviu. Nájdete v ňom to, čo potrebujete na podporu všetkých oblastí osobnej pohody, aby vaše telo fungovalo čo najlepšie. Chutné, výživné a zdravé dobroty, ktorým môžete dôverovať a ktoré si môžete dovoliť. Do Vegan Boxu sme pre vás vybrali práve tieto:

  • Smoothie red mix, 300 g
  • Vegan medvedíky, 100 g
  • Protein coconut bar, 50 g
Skladom
Kód: 484
25,20 € 25,20 € / 1 ks
Kategória: MAGIC BOXES

V Mamacare veríme, že deň začínate tým, že sa s dôverou obraciate na také výživové produkty, po ktorých sa cítite čo najlepšie a ktoré vám zaručujú správnu rovnováhu živín, ako napríklad smoothie. 

Smoothie red mix predstavuje pestrú kombináciu najhodnotnejších plodov goji, acerola, acai, čučoriedky, maliny a ríbezle. Obsahuje všetky živiny, ktoré váš organizmus potrebuje: od silných antioxidantov až po vitamíny a minerály na posilnenie imunity už v jednom pohári. Je skvelým spôsobom, ako telu dodať dostatok antioxidantov a fytonutrientov hneď ráno.

Po dobrom obede alebo len tak doprajte sebe či svojim deťom zdravú maškrtu bez živočíšnej želatíny a umelých príchutí a farbív. Veselé Vegan medvedíky sú sladené kvalitným trstinovým cukrom a skvelú chuť i farbu im dodávajú prírodné príchute a farbivá vyrobené zo skutočných zdrojov ovocia a rastlín. Navyše, sú vhodné pre vegánov a celiatikov.

Nestíhate večeru alebo je ešte ďaleko? Vegánska kokosová tyčinka Protein coconut bar je ideálnym zdravým občerstvením, ktoré telu dodáva čistú energiu. Je nabitá bielkovinami a zahalená do lahodnej exotickej chuti kokosu. V každom súste rozmazná vaše chuťové poháriky, ako aj podporí váš aktívny životný štýl.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: