Neohodnotené

MAMACARE - Time To Relax Box

Time To Relax je darčeková sada plná dôležitých prípravkov na čistenie a skrášľovanie ženského tela navodzujúcich zmyselné chvíle relaxácie. Táto rozmaznávajúca sada pre mamy obsahuje všetko, čo každá žena potrebuje na pravý domáci relax. Exkluzívny výber produktov zahŕňa organický komplex starostlivosti o čistenie pleti, tela, relaxačného kúpeľa a ochrany pokožky po kúpeli. Time To Relax obsahuje:

  • Spoožva (beauty) špongia
  • Telové mlieko s granátovým jablkom, 250 ml
  • BRIGHT FACE - prírodná maska na tvár, 25 g
  • TIME TO RELAX - relaxačná soľ do kúpeľa, 450 g

 

Skladom
Kód: 454
39,20 € 39,20 € / 1 ks
Kategória: MAGIC BOXES

Time To Relax - magický darčekový box pomôže každej mame nájsť si čas na starostlivosť o seba. Obzvlášť, ak bude darom od niekoho, komu na nej mimoriadne záleží. Neexistuje lepší spôsob ako bez slov povedať: „Nájdi si chvíľu pre seba a dopraj si relax.“ 

O zaručené chvíle relaxu s magic boxom Time To Relax sa postará relaxačná soľ, ktorá hĺbkovo vyživuje pokožku a zároveň upokojuje telo a myseľ. Spoožva (beauty) špongia ako vďačný pomocník pri čistení pokožky obsahuje vysokú koncentráciu jódu a má antibakteriálne účinky. Prírodná maska na tvár využíva čiastočky pemzy na dôkladné odstraňovanie odumretých častí kože a zároveň podporuje sviežosť a jemnosť pleti. Telové mlieko s granátovým jablkom poskytuje ženskej pokožke upokojenie, navyše rýchlo sa vstrebáva, neupcháva póry a zanecháva pokožku hladkú, bez mastnoty a pocitu lepkavosti.

Výber terapeutických a relaxačných zmesí v boxe Time To Relax je zložením bohaté na minerály a esenciálne oleje, ktoré hĺbkovo vyživujú pokožku a zároveň upokojujú telo i myseľ. Prírodné zloženie relaxačnej sady obsahuje vysoký podiel rastlinných olejov a látok organického pôvodu s puncom vegánskej kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: