Neohodnotené

MAMACARE - Sunshine Box

Doprajte svojej pokožke bezchybné opálenie bezpečným spôsobom pre viditeľne pevnejšiu, zdravšiu a rozžiarenú pokožku so Sunshine Boxom. Magický slnečný box obsahuje všetko, čo potrebujete pre vaše potešenie z bronzovej pokožky. Sada 3 produktov pre 3 základné kroky vytvára bezchybnú, prirodzene vyzerajúcu farbu a zdravú pokožku so žiarivým leskom. Sunshine Box obsahuje:

  • SWEET COFFEE - prírodný kávový peeling, 110 g
  • Prírodný samoopaľovací suchý olej MEDIUM, 100 ml
  • Trblietavý mrkvový olej, 100 ml
Skladom
Kód: 478
48,40 € 48,40 € / 1 ks
Kategória: MAGIC BOXES

S magickým Sunshine Boxom sa zamilujete do svojej hebkej pokožky so zdravým leskom a prirodzene vyzerajúcim opálením. Sunshine Box je naplnený organickými prípravkami na tvár a telo pre 3 dôležité kroky k zdravej pokožke a dokonalému prirodzenému opáleniu bez vystavovania sa nebezpečným UV lúčom.

Príprava pokožky je vždy prvým a najdôležitejším krokom pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku, aby sa odstránili odumreté kožné bunky a zlepšila sa hĺbka vášho opálenia. S prírodným kávovým peelingom SWEET COFFEE jemne odstránite odumretú suchú pokožku a pripravíte ju na dokonalé prirodzené opálenie bez nevzhľadných škvŕn. Bio organický hydratačný scrub s vôňou čerstvo namletej kávy navyše podporí sviežu, zdravšiu a mladšie vyzerajúcu pokožku. Ďalším krokom a najbezpečnejším spôsobom ako získať úžasnú farbu je rastlinný prírodný organický samoopaľovací prípravok pre jednoduchú a rovnomernú aplikáciu a krásny bronzový tón. Prírodný samoopaľovací suchý olej MEDIUM, pre prirodzené postupné opálenie, je dokonalým riešením pre krásnu zlatohnedú pokožku s bronzovým leskom. Mrkvový extrakt obsiahnutý v oleji je bohatý na betakarotén a vitamín A, ktoré hydratujú pokožku do hĺbky. Antioxidanty a vitamín E zanechajú vašu pokožku hladkú, jemnú a pomôžu jej udržať mladistvý vzhľad. Posledným krokom pre zvýraznenie opálenej pokožky je použitie Trblietavého mrkvového oleja, ktorý podčiarkne prirodzený lesk opálenej pokožky, zlepší elasticitu pokožky a dodá jej bohatú dávku hydratačnej vitamínovej nádielky a krásny žiarivý vzhľad.

Rad produktov v Sunshine boxe nevyžaduje žiadne vystavovanie sa slnku a škodlivým UV lúčom, čo vám umožňuje vyhnúť sa akémukoľvek krátkodobému spáleniu, dlhodobému poškodeniu alebo predčasnému starnutiu pokožky a zároveň poskytnúť vašej pokožke zdravé opálenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: