Neohodnotené

MAMACARE - Olive Box

Užite si v pohodlí vášho domova prémiovú starostlivosť o vlasy ako v salóne. Plnohodnotná sada produktov starostlivosti o vlasy Olive Box dodá lesk, hydratáciu a ochranu poškodeným, suchým alebo kučeravým vlasom. Jedinečné certifikované prírodné výrobky z olivovej rady Mea natura využívajú silu 100 % organického panenského olivového oleja z Kréty. Olive Box obsahuje:

  • Olivový šampón pre silu a jemnosť vlasov, 300 ml
  • Kondicionér vitalita & lesk, 300 ml
  • Olivovú masku na vlasy, 250 ml
Skladom
Kód: 448
25,50 € 25,50 € / 1 ks
Kategória: MAGIC BOXES

Suché a poškodené vlasy potrebujú intenzívnu starostlivosť. Presne takú im môžete zabezpečiť vďaka sade prémiových produktov na vlasy v Olive Boxe. Box nabitý prípravkami s obsahom výťažkov z najkvalitnejších krétskych olív poskytne suchým a poškodeným vlasom dokonalý zážitok zo starostlivosti a regenerácie, aký si prirodzene zaslúžia. 

Olivový šampón pre silu a jemnosť vlasov dodá suchým a dehydrovaným vlasom potrebnú intenzívnu starostlivosť a hĺbkovú hydratáciu. Revitalizačný Kondicionér vitalita & lesk vyživí vlasovú pokožku a dodá vlasom esenciálne proteíny potrebné na revitalizáciu poškodených vlasov. Olivová maska pre intenzívnu starostlivosť a okamžité doplnenie chýbajúcich živín vaše vlasy posilní a zvýrazní ich lesklý a zdravý vzhľad. Zároveň pomáha dlhodobo udržať prirodzené zdravie, pružnosť a vitalitu vlasov. Bohaté výživné zloženie prípravkov s množstvom prírodných ingrediencií zabezpečí vlasom okamžitú revitalizáciu a hydratáciu.

Penetračná receptúra ​​certifikovaných výrobkov Mea natura na vlasy dodáva vlasom hodvábnu ovládateľnosť a prináša každému prameňu vlasov neuveriteľný lesk

To všetko v jednej magickej krabičke Olive Box. Darujte vlasom zdravie - darujte Olive Box!

Mea natura využíva silu olivového oleja, ktorý sa používa po celé generácie a odhaľuje skutočný potenciál vlasov miliónov žien po celom svete.

Všetky produkty Mea natura sa vyrábajú s 88 % – 96 % obsahom organických surovín a sú dermatologicky testované. Naopak neobsahujú pridanú vazelínu, silikóny, alkohol, syntetické farbivá, parabény, minerálne oleje ani propylénglykol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: