Neohodnotené

MAMACARE - Healthy Box

Doplňte svoje telo o dôležité živiny, ktoré vaše telo potrebuje. Healthy Box predstavuje jednoduchý a príjemný spôsob, ako prijať zo stravy dôležité živiny, ktoré sú kľúčové pre zdravie a krásu vyžarujúcu navonok. Zdravý magický box, naplnený starostlivo vybranými zdravými vegánskymi produktami, je neodolateľnou kombináciou výživy a chuti. Obsahuje:

  • Green smoothie mix, 140 g
  • PROTEIN BAR FIG, 50 g
  • ENERGY BAR NUTS, 50 g
Skladom
Kód: 487
24,10 € 24,10 € / 1 ks
Kategória: MAGIC BOXES

Cíťte sa zdravo a krásne a začnite so správnym nastavením s Healthy Boxom, ktorý podporí váš zdravý životný štýl a dodá vám energiu na celý deň. Zdravý magický box, naplnený dôležitými živinami, je zameraný na podporu zdravého a vyváženého životného štýlu. Green smoothie mix, vitamínová bomba jemnej krémovej konzistencie je ľahký spôsob ako každý deň dodať telu poctivú nutričnú dávku dôležitých živín. Premyslene kombinuje zelené superpotraviny, ktoré sa výborne dopĺňajú, aby vyživili, posilnili a detoxikovali organizmus.

Lahodná vegánska figová proteínová pochúťka PROTEIN BAR FIG podporí váš zdravý životný štýl a dodá vám energiu na celý deň. Predstavuje pohodlný spôsob, ako pridať do stravy viac bielkovín a iných dôležitých živín. Blahodarné účinky fíg a proteínu pre celkové zdravie a krásu robia z tejto tyčinky zdravé energetické občerstvenie.

Rýchlo dobite energiu a doprajte si to správne občerstvenie s tyčinkou ENERGY BAR NUTS a vychutnajte si neodolateľnú chuť orechov, ktoré sú hrdinami zdravého maškrtenia. Vegánska bezlepková tyčinka ENERGY BAR NUTS vás poteší lahodnou výdatnou chuťou a dodá vám energiu pre váš deň. 

Cíťte sa krásne zvnútra aj zvonku. Prijímať potraviny bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty je kľúčové pre zdravie a krásu. Užite si to všetko vďaka tomuto vegánskemu magickému Healthy Boxu, ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete na ceste za zdravím a krásou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: