Neohodnotené

MAMACARE - Baby Box

Baby Box je darčeková krabica plná nevyhnutných prípravkov starostlivosti o jemnú detskú pokožku a vlasy známej estónskej značky LUUV. Exkluzívny výber produktov zahŕňa komplex starostlivosti o pokožku pri kúpeli – od hlavy až po päty, aby deťom nič nechýbalo. Chlapci i dievčatá v nej objavia radosť z kúpania, ktoré im spríjemní šampón, telové mlieko a prírodne farbená sprchová a kúpeľová pena, ktorá pokožku nevysušuje a vonia po sladkých hruškách. Baby Box obsahuje:

  • Prírodnú detskú sprchovú penu - hruška, 200 ml
  • Detskú penu do kúpeľa - hruška, 200 ml
  • Detské telové mlieko - hruška, 100 ml
  • Detský šampón - hruška, 200 ml
Skladom
Kód: 445
49,40 € 49,40 € / 1 ks
Kategória: MAGIC BOXES

Detská pokožka stráca hydratáciu rýchlejšie ako pokožka dospelých, a preto je potrebné venovať jej špeciálnu pozornosť. Naša jedinečná zmes kozmetických prostriedkov na prírodnom základe obohatená o ingrediencie ako kokosový olej alebo výťažky z aloe vera dodáva jemnej detskej pokožke dávku hydratácie a ochrany. Jemné čistenie podporuje prírodná detská sprchová pena a pena do kúpeľa, doplnená o šampón pre lepšie rozčesávanie a detské telové mlieko, ktoré je nevyhnutnou súčasťou kúpeľových rituálov malých princezien a princov. Navyše, teraz všetko v jednej magickej krabičke!

Všetky prípravky z Baby Boxu sú bez alergénov a škodlivých látok, tak ako aj ich prirodzene pôvabná vôňa. Zanechávajú pokožku vášho dieťaťa hladkú a bez pocitu mastnoty. Jemne vyživujú a upokojujú aj suchú, citlivú a svrbivú pokožku bez ďalšieho podráždenia.

O jemnosť pokožky detí sa stará kokosový olej a výťažky z aloe vera, ktoré upokojujú a zmierňujú príznaky podráždenej pokožky. Jednoducho sa nanášajú a sú vhodné na každodenné používanie.

Detská telová kozmetika LUUV je 100 % vegánskym produktom a je nositeľom celosvetovo uznávaného ekocertifikátu ECOCERT/COSMOS. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: